آرشيو اخبار مديريت بحران استان خراسان رضوي
اقدامات سازمان مدیریت بحران کشور در دولت تدبیر و امید (دو شنبه 10 شهریور 1393)

تهران - ایرنا - سازمان مدیریت بحران کشور به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اقدامات و عملکرد خود را طی یک سال گذشته در دولت تدبیر و امید منتشر کرد.

برنامه‌های وزیر کشاورزی برای مقابله با کم‌آبی (یک شنبه 9 شهریور 1393)

وزیر جهاد کشاورزی از اجرای عملیات آبیاری تحت فشار در سطح 400 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در سال جاری خبر داد و خطاب به کشاورزان گفت:‌ وضعیت منابع آبی کشور به گونه ای است که دیگر نمی‌توان نسبت به خشکسالی و شرایط کنونی گله‌مند بود بلکه باید خود را با ا...

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی آموزشی مدیریت بحران در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی (شنبه 8 شهریور 1393)

نخستین جشنواره فرهنگی آموزشی مدیریت بحران با هدف ترویج فرهنگ ایمنی در برابر حوادث و سوانح، آموزش شهروندان و گسترش همکاری و تعامل سازمان‌های خدمات اضطراری و مدیریت شهری در هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در مهرماه برگزار می‌شود.

خطرناک‌ترین گسل‌های ایران + جدول (شنبه 8 شهریور 1393)


بی‌رمقی عشایر کاشمر و بردسکن با خشکسالی (پنج شنبه 6 شهریور 1393)

مدیر امور عشایر شهرستان کاشمر و بردسکن گفت: خشکسالی که از آن به عنوان زلزله خاموش یاد می‌شود رمق عشایر شهرستان‌های کاشمر و بردسکن را گرفته و آنها را دچار خسارات جبران‌ناپذیری کرده است.

مرکز فرماندهی واحد مدیریت بحران کشور احداث می شود (پنج شنبه 6 شهریور 1393)

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست ستاد مدیریت بحران تهران، ضمن استقبال از برگزاری جشنواره فرهنگی- آموزشی مدیریت بحران در این ایام گفت: مجوز احداث مرکز فرماندهی واحد مدیریت بحران کشور کسب شده و این مرکز با تجهیزات مناسب و با هدف ...

خشکسالی تولید علوفه در مراتع کشور را یک میلیون تن کاهش داد (پنج شنبه 6 شهریور 1393)

سمنان - ایرنا - مدیر کل مرتع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: خشکسالی امسال تولید علوفه در مراتع کشور را بیش از یک میلیون کاهش داده است.

قائم مقام وزیر نیرو در گفت وگو با تسنیم: جلسات مجموعه دولت برای مدیریت بحران آب روزانه شد (چهار شنبه 5 شهریور 1393)

خبرگزاری تسنیم: قائم مقام وزیر نیرو گفت: ما در مجموعه دولت روزی نیست که در نهادی، سازمانی، وزارتخانه ای جلسه ای برای مدیریت بهینه منابع آب نداشته باشیم، اما این تنها شاخه اصلی مدیریت نیست. مدیریت بحران آب دو شاخه دارد؛ دولت و مردم.

استاندار خراسان رضوی: آب نیاز و اولویت نخست استان خراسان است (چهار شنبه 5 شهریور 1393)

مشهد - ایرنا - استاندار خراسان رضوی گفت: حل مساله آب به عنوان نیاز و اولویت نخست این استان محسوب می شود.

ساختار امداد و نجات در مواقع بروز حوادث نظام مند می شود (چهار شنبه 5 شهریور 1393)

تهران- ایرنا - رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت بحران در کشور و ساختار امداد و نجات در مواقع بروز حوادث نظام مند می شود.

مقام مسوول در جمعیت هلال احمر: توجه به ارتباطات برون بخشی در مدیریت بحران ضروری است (چهار شنبه 5 شهریور 1393)

تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: توجه به ارتباطات برون بخشی و پشتیبانی، ایجاد تشکل های سیستماتیک، تخصصی و علمی عمل کردن و تربیت نیروهای عملیاتی و متخصص از طریق مراکز علمی و آموزش های تخصصی در کشور برای ارائه خدمات مطلوب ت...

اطلاعیه مهم مرکز لرزه‌نگاری در رد شایعات اخیر (دو شنبه 3 شهریور 1393)

مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای با ابراز تاسف از شایعات بی اساس در خصوص زلزله های قریب الوقوع که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود، تاکید کرد: تنها در منطقه مورموری استان ایلام که در تاریخ 27 مرداد 1393 زمین‌لرزه ای به بز...

13 پروژه آبخیزداری در خراسان آماده بهره برداری شد (دو شنبه 3 شهریور 1393)

مشهد - ایرنا - معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی خراسان رضوی از بهره برداری 13 پروژه آبخیزداری همزمان با هفته دولت در این استان خبر داد.

آب از لب خشکیده سدهای خراسان جاری نشد/ زهر چشم خشکسالی در سرزمین خورشید (یک شنبه 2 شهریور 1393)

مشهد – خبرگزاری مهر: سدهای خراسان هم، در برابر خشکسالی کم آورده اند و دیگر از صندوق ذخایر آبی در دل این سرزمین پهناور خبری نیست طوری که با خالی بودن ظرفیت 70 درصدی سدها حتی قطره آبی هم بر لب های خشکیده این سرزمین جاری نمی شود.

ضرورت طراحی مدیریت نوین زمان در هلال‌احمر همسو با طرح تحول (یک شنبه 2 شهریور 1393)

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به این که طرح تحول جمعیت مورد توجه مجامع بین‌المللی قرار گرفته است، اظهار کرد: علاوه بر سایر دستگاه‌ها، طرح تحول جمعیت هلال‌احمر مورد توجه مدیریت اداری کشور هم قرار گرفته است.

مقام مسوول در جمعیت هلال احمر: آمادگی دائمی روستاییان در برابر بلایای طبیعی ضروریست (یک شنبه 2 شهریور 1393)

تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، آمادگی دائمی روستاییان در برابر بلایای طبیعی را ضروری دانست و گفت: با انجام تمرین های مختلف می توان این آمادگی را ارزیابی و راهکارهای نوینی برای تقویت امور ارائه داد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی: زلزله مشهد خسارتی نداشته است (شنبه 1 شهریور 1393)

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس گزارش‌های اولیه زلزله 3.9 ریشتری امروز مشهد خسارتی نداشته است.

افزایش آگاهی‌های مردم درباره بلایای طبیعی ضروری است (پنج شنبه 30 مرداد 1393)

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: افزایش آگاهی های مردم در مورد خطرات ناشی از بلایای طبیعی و ایجاد تغییرات در رفتار آنان هنگام وقوع این مخاطرات امری بسیار ضروری و حائز اهیمت است.

پيام رييس سازمان مديريت بحران کشور به مناسبت روز جهاني انساندوستي (پنج شنبه 30 مرداد 1393)

رييس سازمان مديريت بحران کشور بمناسبت روز جهاني انساندوستي (19 اوت 2014 برابر با 28 مرداد 1393) پيامي صادر کرد.

مسئولان درباره پایان یافتن منابع آب پاک تا سال ٩٥ هشدار می دهند  مصرف آب آلوده ؛ بحران پیش روی مشهد (چهار شنبه 29 مرداد 1393)


۹۰ درصد استان در شرايط خشکسالي قرار دارد (چهار شنبه 29 مرداد 1393)


توسط ستاد آب و خشکسالی معاونت علمی؛ 148 فناوری و راهکار برای مدیریت بحران کم‌آبی ارائه شد (چهار شنبه 29 مرداد 1393)

کار گروه آب ستاد آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی، 148 راهکار و فناوری جهت مدیریت بحران کم آبی و رفع چالش های حوزه آب کشور ارائه کرده است.

با حضور فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی/ کتاب" نقش رسانه ها در مدیریت بحران" در تبریز رونمایی شد (چهار شنبه 29 مرداد 1393)

تبریز - خبرگزاری مهر: کتاب نقش رسانه ها در مدیریت بحران به نویسندگی حمید محمدی با حضور فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی رونمایی شد.

معاون مدیریت بحران کشور: اطلاع رسانی به موقع عامل پیشگیری از تلفات جانی زلزله شد (سه شنبه 28 مرداد 1393)

تهران - ایرنا- معاون آمادگی و مقابله مدیریت بحران کشور، اطلاع رسانی به موقع به مردم شهرستان آبدانان را عامل پیشگیری از تلفات زلزله 6.1 ریشتری دانست.

معاون وزیر کشور بر بازتوانی بازماندگان بلایای طبیعی تاکید کرد (سه شنبه 28 مرداد 1393)

تهران - ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور ، بازتوانی بازماندگان حوادث و بلایای طبیعی را بسیار مهم دانست و گفت : جمهوری اسلامی ایران در این امر آمادگی همکاری با دفتر ملل متحد در هماهنگی امور انسان دوستانه (اوچا ) را دارد.
Page 1 of 26 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >