آرشيو اخبار مديريت بحران استان خراسان رضوي
امروز مديريت بحران يک تخصص است/ به دنبال علمي تر کردن کارها در مديريت بحران هستيم (پنج شنبه 4 اردیبهشت 1393)

معاون وزير کشور گفت: ما نيز به دنبال علمي تر کردن کارها هستيم و با دانشگاه ها به ويژه مراکزي که در زمينه بحران فعاليت دارند، در حال مذاکره هستيم.

بررسی قانون جدید سازمان مدیریت بحران کشور در مجلس (پنج شنبه 4 اردیبهشت 1393)

تهران-ایرنا-مجلس قانون جدید سازمان مدیریت بحران کشور را در دست بررسی دارد.

معاون وزیر کشور: امداد و نجات را به کف خيابان‌ها و خانه‌ها ببريم/ پيشگيري مهم ترين اصل سازمان مديريت بحران است (پنج شنبه 4 اردیبهشت 1393)

معاون وزير کشور گفت: بايد دانش و عمل را به همه خانه ها ببريم و در امداد و نجات نيز اعتقاد بنده بر اين است که بايد کار را به کف خيابان ها و خانه ها ببريم.

آسیا رکورددار بلایای طبیعی/ بانک توسعه آسیا: بیمه حوادث باید افزایش یابد (چهار شنبه 3 اردیبهشت 1393)

کوالالامپور– ایرنا – بانک توسعه آسیا روز سه شنبه اعلام کرد که بیمه و زیرساخت های مالی مقابله با بلایای طبیعی در آسیا -اقیانوسیه به عنوان رکورددار این بلایا باید تقویت شود.

منابع آب محدود است / کاهش مصرف را جدی بگیریم (چهار شنبه 3 اردیبهشت 1393)

تهران - ایرنا - از مجموع یکهزار و 386 میلیون کیلومتر مکعب آب های جهان حدود 2.6 درصد یا معادل 35 میلیون کیلومترمکعب آن آب شیرین بوده که مقدار زیادی از آن به شکل یخ در یخچال های قطبی و کوهستانی قرار دارد که استحصال این منابع نیز مشکلات خاص مربوط به خو...

تاثیر آلودگی هوای آسیا بر شرایط جوی اقیانوس آرام (چهار شنبه 3 اردیبهشت 1393)

کارشناسان مطالعات جوی دریافتند افزایش آلودگی‌ هوا در کشورهای آسیایی بر شرایط اقلیمی شمال قاره آمریکا تاثیر می‌گذارد و سبب تشدید طوفان‌ها در اقیانوس آرام می‌شود.

هشدار زودهنگام سازمان مدیریت بحران نسبت به وقوع سیلاب در برخی نقاط کشور (چهار شنبه 3 اردیبهشت 1393)

تهران -ایرنا- معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به وقوع سیلاب در استان های تهران،مازندران، سمنان و گلستان در بعد از ظهر امروز- چهارشنبه- هشدار زودهنگام داد.

برگزاری پنجمین کنفرانس ملی زلزله و سازه در کرمان (سه شنبه 2 اردیبهشت 1393)

پنجمین کنفرانس ملی زلزله و سازه، 3 و 4 اردیبهشت ماه امسال به همت جهاد دانشگاهی استان کرمان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب: 517 شهر در سطح کشور در آستانه تنش آبی هستند (دو شنبه 1 اردیبهشت 1393)

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: 517 شهر در سطح کشور در سال جاری در آستانه تنش آبی هستند.

با تصویب هیأت وزیران شرایط بخشودگی جرایم تسهیلات بانکی کشاورزان آسیب‌دیده از حوادث غیرمترقبه اعلام شد (دو شنبه 1 اردیبهشت 1393)


حجم آب معادل برف کشور 40 درصد کاهش یافت (دو شنبه 1 اردیبهشت 1393)

وزارت نیرو اعلام کرد: متوسط ارتفاع آب معادل برف کشور به 767 میلیون مترمکعب رسید که نسبت به سال گذشته، 40 درصد کاهش نشان می دهد.

ایران مرکز مدیریت اطلاعات بلایای طبیعی در منطقه می شود (یک شنبه 31 فروردین 1393)

دهلی نو - ایرنا - معاون برنامه ریزی معاونت نظارت راهبری ریاست جمهوری کشورمان از راه اندازی مرکز مدیریت اطلاعات بلایای طبیعی منطقه در ایران خبر داد.

قدردانی کشورهای عضو اسکاپ ازعملکرد ایران درمقابله با بلایای طبیعی (شنبه 30 فروردین 1393)

دهلی نو - ایرنا - کشورهای عضو اسکاپ درپایان دومین نشست منطقه ای گروه کارشناسی توسعه ظرفیت برای مقابله با سوانح طبیعی در جنوب و جنوب غرب آسیا، با اجماع از اقدامات و مدیریت جمهوری اسلامی ایران قدردانی کردند.

تبادل تجربیات و یافته های علمی در کنفرانس بین المللی زلزله شناسی (جمعه 29 فروردین 1393)

تهران-ایرنا-هفتمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله به منظور تبادل تجربیات و یافته های علمی دانشمندان جهان اردیبهشت ماه 94 در تهران برگزار می شود.

نظارت مستمر بر ایمنی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (پنج شنبه 28 فروردین 1393)

ستاد مدیریت بحران بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با هدف تامین ایمنی بیشتر نمایشگاه و اعمال مدیریت واحد حادثه و انجام اقدامات لازم در زمینه پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی تشکیل و در طول ایام برگزاری نمایشگاه بر ایمنی این گردهمایی بزرگ...

وضعیت آب در دشت فوق بحرانی مشهد نیازمند توجه عموم مردم است (پنج شنبه 28 فروردین 1393)

مشهد - ایرنا - در میان نفسهای به شمارش افتاده دشت مشهد به نظر می رسد دوباره بحران کم آبی و تبعات تداوم پدیده خشکسالی در این خطه رخ بنماید.

بازنگری قانون مدیریت بحران در انتهای راه (پنج شنبه 28 فروردین 1393)

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از بازنگری قانون سازمان مدیریت بحران خبر داد.

رییس ستاد بحران کشور: آموزش وآگاه سازی مردم سبب کاهش خسارات در بحران ها می شود (پنج شنبه 28 فروردین 1393)

تهران - ایرنا - رییس ستاد بحران کشور گفت: آموزش و آگاه سازی مردم از وقوع بحران تاثیرگذار است و سبب جلوگیری از بروز بسیاری از خطرات و کاهش هزینه ها می شود.

مهندس نجار در جمع مدیران بحران : مديريت جهادي الگوي مديريت بحران کشور است (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

مهندس نجار با بيان اينکه مديريت جهادي بايد الگوي مديران در سطح کشور باشد، گفت: اميدوارم فرمايشات رهبر معظم انقلاب در نامگذاري امسال نقطه عطفي باشد تا تمام مديران کشور با مديريت جهادي به مردم عزيز خدمت کنند.

از سوی مرکز پژوهش‌ها صورت گرفت اظهارنظر کارشناسی درباره "لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور" (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به اظهارنظر کارشناسی درباره "لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور" پرداخت.

در سال جاری/ شهرستان‌های زلزله‌زده نیشابور و فیروزه بازسازی می‌شوند (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

طرقبه - خبرگزاری مهر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: 173 هزار مسکن روستایی در استان از ابتدای انقلاب تاکنون ساخته شده و در برنامه سال جاری بازسازی شهرستان‌های زلزله زده نیشابور و فیروزه را در دستور کار داریم.

با تصویب هیات وزیران؛ کمک های بلاعوض به کشاورزان و دامداران خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه افزایش یافت (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

تهران - ایرنا - کمک های بلاعوض دولت به کشاورزان و دامداران خسارت دیده از حوادث غیر مترقبه با تصویب هیات وزیران افزایش یافت.

رییس کارگروه تخصصی امداد ونجات و آموزش همگانی منصوب شد (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

تهران - ایرنا - وزیر کشور و قائم مقام رییس شورای عالی مدیریت بحران کشور در حکمی «پیرحسین کولیوند» رییس سازمان امداد ونجات را با حفظ سمت به عنوان «رییس کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی» منصوب کرد.

نشست گروه کارشناسي توسعه مديريت اطلاعات بلاياي ملل متحد (چهار شنبه 27 فروردین 1393)

دومين نشست گروه کارشناسي توسعه مديريت اطلاعات بلاياي کميسيون اقتصادي – اجتماعي ملل متحد براي آسيا و اقيانوسيه (اسکاپ ) 27 و 28 فروردين در دهلي نو برگزار مي شود.

تأکيد مجلس بر لزوم آمادگي هميشگي دستگاه‌هاي امدادي در برابر زلزله (دو شنبه 25 فروردین 1393)

رئيس کميسيون امور شوراهاي مجلس اعلام کرد ايران کشوري است که روي کمربند شمالي زلزله قرار گرفته و ريسک وقوع خطر در آن بالاست و همين مسائل اين موضوع را مي‌طلبد که تمام دستگاه‌هاي امدادي همواره در حالت آماده‌باش باشند.
Page 1 of 17 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >